Discussion about this post

User's avatar
Ioan si cartile's avatar

Chiar așa de direct nu i-am solicitat să caute punctele slabe, dar obișnuiesc să pun ca ultima întrebare, aceea dacă ar vrea să îmi mai spună ceva important despre care nu l-am întrebat. Uneori chiar mă surprinde, a venit și cu posibile probleme care ar putea să apară. Dar solicitarea directă de analiză critică e chiar necesară, o voi folosi.

No posts

Ready for more?